Drogi Użytkowniku,

eLerneo.pl zmienia się w Educado.pl

Educado.pl to nowa użyteczna platforma szkoleń online, zawierająca certyfikowane szkolenia z kategorii oświaty, kadr, płac, finansów oraz wielu innych. Szkolenia przygotowane są przez Ekspertów i dostarczają kompleksową wiedzę z wybranego tematu.

Zapraszamy do świata profesjonalnych szkoleń Educado.pl

O eLerneo

Czym jest e-Lerneo.pl?

e-Lerneo.pl to platforma certyfikowanych szkoleń internetowych, które umożliwiają zdobywanie wiedzy z wielu obszarów tematycznych. Nasze szkolenia wyróżnia przystępna i angażującą formuła, która sprawia, że zdobywanie nowych umiejętności jest przyjazne dla Kursanta.

Naszą misją jest przekazanie Kursantowi wiedzy, do której może mieć dostęp w dowolnym miejscu i czasie, korzystając z urządzenia mobilnego lub z komputera z dostępem do Internetu.

Kreatywne e-szkolenia

Szkolenia na e-Lerneo.pl cechują wysoki poziom merytorycznym, który zapewniają eksperci przygotowujący materiały szkoleniowe. Współpracujemy z Trenerami, Wykładowcami i specjalistami z wielu dziedzin, którzy swoim nazwiskiem firmują wysoką jakość szkoleń.

Nasze szkolenie to nie tylko teoria! Każde szkolenie składa się z części teoretycznej, praktycznej oraz quizowej, dzięki czemu Kursant może szlifować wiedzę na wielu płaszczyznach. Dodatkowo zapewniamy bezpośredni kontakt z Trenerem, dzięki videoczatom oraz czatom indywidualnym.

Użytkownicy e-kursów mają do dyspozycji kilka propozycji cenowych jednego szkolenia, dzięki czemu nasza oferta jest elastyczna i dopasowana do potrzeb instytucji państwowych, przedsiębiorstw z sektora MŚP, korporacji, a także indywidualnego użytkownika.

W naszej ofercie dostępne są również kursy grupowe, które umożliwiają dostęp do szkolenia dla kilku osób z jednej organizacji lub instytucji.

Tworzymy certyfikowane e-szkolenia z pasją

Każdy Kursant, który zakończył szkolenie otrzymuje imienny certyfikat, w formie elektronicznej lub papierowej.

Pakiet Opieki e-Lerneo,

W komplecie z dostępem do szkolenia internetowego każdy Uczestnik otrzymuje bezpłatnie Pakiet Opieki e-Lerneo, który odpowiada tematyce kursu.

W skład pakietu wchodzi:
  • serwis e-letterowy z aktualnościami
  • dostęp do bezpłatnych raportów i e-booków
  • zaproszenia na bezpłatne wydarzenia np. konferencje internetowe
  • kody rabatowe do księgarni internetowej oraz na szkolenia stacjonarne
wiper-pixel